Biyografi

Zülal Memişoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zülal Memişoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zülal Memişoğlu’ndan söz edeceğiz.

Zülal Memişoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zülal Memişoğlu, oyuncu olarak tanınmaktadır. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Zülal Memişoğlu, Azazil 2: Büyü adlı filmde İlayda karakterine hayat vermiş; 2017 senesinde ise ”Kızım ve Ben” adlı filmde Zeynep rolünde oynamıştır. Zülal Memişoğlu aslen Trabzonludur. Kızım ve Ben filminin yapımcısı Burak Memişoğlu ile akrabalık ilişkisinin ne olduğu bilinmiyor.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zülal Memişoğlu, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zülal Memişoğlu hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Zülal Memişoğlu, erişim tarihi: 30 Nisan 2022
  • biliyo.org, Zülal Memişoğlu, erişim tarihi: 30 Nisan 2022

One thought on “Zülal Memişoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

  • ....

    Zülal Memişoğlu Burak Memişoğlu’nun kardeşidir Annesi Ayşe Memişoğlu babası rahmetli Salih Memişoğlu’dur

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi