Instagram Fenomeni Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Suğdem Gözalır kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Suğdem Gözalır’dan söz edeceğiz.

Suğdem Gözalır Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1994 yılında dünyaya gelen Suğdem Gözalır, lisans eğitimine Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam etmektedir. FOX TV ekranlarında yayınlanan 4N1K İlk Aş adlı dizide Merve karakterine hayat veren Suğdem Gözalır, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Suğdem Gözalır, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Mayıs Kraliçesi adlı diziyle yaşamıştır. Öte yandan Gözalır, Birinci Sinema Güzeli Yarışması’nda Türkiye ikinciliği elde etmiştir. 2016 senesinde ise İkinci Şans adlı sinema filminde görev yapmıştır.

Boyu ve Kilosu – Burcu

Suğdem Gözalır ile ilgili olarak en çok merak edilen soruların başında boyunun ve kilosunun ne olduğu yer almaktadır. Başarılı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Suğdem Gözalır, 1.68 cm boyundadır ve 53 kilodur. Yeşil gözlü olan Suğdem Gözalır, akrep burcudur.

Nereli?

Aynı zamanda kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de nereli olduğudur. İstanbul’da doğduğu bilinen Suğdem Gözalır’ın aslen nereli olduğu bilinmiyor.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Suğdem Gözalır ile ilgili olarak merak edilen bir diğer konu başlığı ise kaç yaşında olduğudur. Suğdem Gözalır, yukarıda da söz ettiğimiz gibi 15 Kasım 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 25 yaşındadır.

Aynı zamanda sevgilisinin Berk Tatlısöz olduğu söylenmektedir. Instagram üzerinde sugdemgozalir kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Suğdem Gözalır’ın bu paltform üzerinde 185 binden fazla takipçisi vardır.

Suğdem Gözalır ile İlgili Aramalar

Google’da Suğdem Gözalır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; suğdem gözalır kaç yaşında, suğdem gözalır instagram, suğdem gözalır kimdir nerelidir, suğdem gözalır sevgilisi, suğdem gözalır berk tatlısöz, suğdem gözalır 4n1k, suğdem gözalır fox

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.