Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Instagram Hesabı

Masumlar Apartmanı Neriman kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat veren oyuncudan söz edeceğiz.

Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide ailenin en küçük kızı olan Neriman, üniversiteye hazırlanmaktadır. Okulda arkadaşı olmayan, evde ablası Safiye tarafından da temiz olmaması nedeniyle dışlanan Neriman’ın babası ve ağabeyi Han ile arası ailedeki diğer üyeleri göre oldukça iyidir. Ailenin en büyük çocuğu olan ablası Safiye ile temizlik konusunda anlaşamayan, çantasında başka birine yazılmış aşk mektubu bulunduğu için odasına kitlenen, psikolojik baskılara maruz kalan Neriman tam bir çıkmazın ortasındadır. Babası ona üniversiteyi şehir dışına yazmasını, oğluna da evlenip evden gitmesini söylemektedir.

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçek Adı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat veren kişi Gizem Katmer’dir. Gizem Katmer, 25 Aralık 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’nda tamamlamıştır. Gizem Katmer, daha önce pek çok reklam filminde rol almıştır ancak ilk oyunculuk deneyimi TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizidir.

Kaç Yaşında?

Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat veren Gizem Katmer hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Yetenekli oyuncu Gizem Katmer, yukarıda da değindiğimiz gibi 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 Mart itibariyle 26 yaşındadır.

Instagram Hesabı

Masumlar Apartmanı dizisinin 1. bölümünde sergilediği performansı ile dikkatleri üzerine çeken Gizem Katmer hakkında takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biri de Instagram hesabının ne olduğudur. Gizem Katmer Instagram üzerinde gkatmer kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır.

Yer Aldığı Reklam Filmleri

  • 2020 Vodafone, Bim
  • 2019 Sprite, Ülker Dido, Mc Cafe,

Oynadığı Tiyatro Oyunları

  • 2019- 2020 (hala devam ediyor) – Kadıköy Theatron – ‘’Lanet olası Lanet Kuş’’oyunu (Nina)
  • Çirkin
  • Kozalar
  • Ulrike
  • Hayvan Çiftliği 

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gizem Katmer 1.57 m boyundadır ve 50 kilodur.

Gizem Katmer ile İlgili Aramalar

Google’da Gizem Katmer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; masumlar apartmanı neriman kaç yaşında, masumlar apartmanı neriman nereli, masumlar apartmanı neriman instagram, masumlar apartmanı neriman nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.