Biyografi

Instagram Fenomeni Zübeyde Lokmanoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zübeyde Lokmanoğlu’ndan söz edeceğiz.

Zübeyde Lokmanoğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Manken

Miss Turkey 2019 yarışmasında 12 numaralı finalist olan Zübeyde Lokmanoğlu 2001 yılında dünyaya gelmiştir. 1.76 boyunda olan Zübeyde Lokmanoğlu, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisidir. Sosyal medya paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Zübeyde Lokmanoğlu, asıl ününü Miss Turkey 2019 yarışması ile kazanmış ve Instagram üzerinde de kısa sürede popüler olmayı başarmıştır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve Miss Turkey 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu ile ilgili olarak en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Zübeyde Lokmanoğlu yukarıda da değindiğimiz gibi 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 19 yaşındadır. Ancak doğum tarihi tam olarak bilinmiyor.

Instagram üzerinde 60 binden fazla takipçisi bulunan Zübeyde Lokmanoğlu’nun Tiktok hesabı bulunmamaktadır. Öte yandan kilo bilgisi ve sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Zübeyde Lokmanoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Zübeyde Lokmanoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zübeyde Lokmanoğlu Boy kilo Zübeyde Lokmanoğlu Instagram Zübeyde Lokmanoğlu BOY Zübeyde Lokmanoğlu sevgilisi Zübeyde lokmanoğlu ekşi Zübeyde lokmanoğlu tik tok Zübeyde lokmanoğlu ifşa Zübeyde Lokmanoğlu doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds