Biyografi

Cem Söküt Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Cem Söküt kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cem Söküt’ten söz edeceğiz.

Cem Söküt Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Sporcu.

Cem Söküt, aslen Muaythai sporcusu olmasına rağmen 2019 yılından beri oyunculukla da profesyonel olarak ilgilenmektedir. Cem Söküt, bu zamana kadar Çukur, Duran ve Hakim gibi dizilerinde rol almıştır. Cem Söküt, 2019-2020 yıllarında Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Yılmaz karakterine hayat vermiş; 2022 yılında yayınlanan Duran adlı dizide Adem karakterini oynamış; ayrıca ATV ekranlarında yayınlanan Hakim adlı dizide Pusat karakterine can vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Hakim (Pusat, TV Dizisi 2022)
  • Duran (Adem, TV Dizisi 2022)
  • Çukur (Yılmaz, TV Dizisi 2019-2020)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cem Söküt, oyunuluğa devam etmekle beraber sporla da ilgilenmektedir. Oyuncu Cem Söküt hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 10 Nisan 2022.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds