Ekonomi

IOTA’yı BTC’ye Dönüştürmek

IOTA, 2015’te ortaya çıkan bir tür kripto para birimi ve Nesnelerin İnternetine bağlı cihazların en iyi şekilde kullanmasını temel alıyor. Kripto para birimi blok zincirinin ötesine geçmeyi amaçlıyor. Birçok noktada Bitcoin’denfarklılaşıyor; örneğin Bitcoin’in ölçeklenebilirlik açısından karşılaştığı sorunları çözmek için yönlendirilmiş asiklikgrafik kullanıyor.

Çoğu kişi günümüzde yatırım yapılacak en iyi kripto paranın BTC olduğunu düşündüğü için BTC’ye çevirmek üzere IOTA satın alıyor. Bu kılavuz neden BTC satın almayı göz önünde bulundurmanız gerektiğini ve IOTA BTC çevirici ile nasıl işlem yapabileceğinizi açıklıyor.

Neden Şimdi BTC Satın Almalısınız?

Günümüzde BTC satın almanın iyi bir fikir olduğu ile ilgili farklı nedenler var. Örneğin:

• BTC’nin fiyatının yüksek olmasına karşın kripto para birimi büyümeye devam ediyor.

• Enflasyona karşı korunuyor.

• Piyasadaki en likit kripto para birimi.• Geniş ve küresel çapta benimsendi.

IOTA’yı BTC’ye Çevirmek için İzlenecek Adımlar

BTC’yi IOTA’ya çevirmek veya tam tersi bir işlemi hızla ve verimli şekilde gerçekleştirmek için izleyebileceğiniz birkaç kolay adım var.

1. Adım: Para Birimini Edinin

İlk olarak BTC’ye çevireceğiniz IOTA’yı edinmeniz gerekir. Unutmayın, IOTA sadece başka bir para birimi karşılığında satın alınabilir. Bu neenle IOTA satın almak için başka bir kripto para birimi kullanmanız gerekir. IOTA’yı başka bir para birimi ile değiştirebilirsiniz veya para birimini madencilikle kazanabilirsiniz.

Tüm IOTA paraları önceden madencilikle kazılmıştır ve IOTA standart blok zinciri kullanmaz. Bu nedenle kullanılan Tangle yazılımı ücretsiz işleminizi doğrulayacak ve size para birimini sağlayacaktır.

2. Adım: Bir Çevirici Platform Seçin

Daha sonrasında kullanmak istediğiniz çevirici platformu seçin. BTC’yi IOTA’ya çevirmek veya IOTA’yı BTC’yeçevirmek için kullanabileceğiniz farklı kripto para çevirici platformları var. Birincisi merkezi bir çeviricide ve bu bir merkez organizasyon tarafından yönetilir.

İkincisi dağıtık çeviricidir; bunlar tüm işlemleri otomatik ve kişiler arası sistem ile gerçekleştirir. Herhangi bir merkezi yapı yoktur. Son olarak bir karma platform hem merkezi hem dağıtık şekilde işler.

Kullanacağınız çevirici platformunu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı özellikler söz konusudur. Bunlar:

• Düşük ücretler

• Yüksek itibar

• Birinci sınıf güvenlik

• Anonimlik

• Hızlı işlem

Tüm bu özellikleri barındıran bir dönüştürme platformu arıyorsanız, Godex.io size ideal bir seçenek sunuyor. Bu dönüştürücü platformu işlem hacmine herhangi bir limit getirmez, kayıt gerektirmez ve üstü örtülü ücretler kesmeden sabit oranlar sunar.

3. Adım: İşlemi Gerçekleştirin

IOTA paranızı alıp bir çevirici platform seçtikten sonra IOTA’nızı BTC’ye çevirebilirsiniz. Kripto para çiftini; IOTA’yıgönderici olarak ve BTC’yi hedef olarak girin. Ardından BTC cüzdanınızın adresini girin. Çevrilen para birimi buraya gönderilecektir.

Ardından aldığınız IOTA’yı yatırın ve para biriminin cüzdanınıza yatırılmasını bekleyin. Sizin cüzdana yatırma işleminiz doğrulandıktan sonra BTC cüzdanınıza gönderilecektir ve işlem tamamlanacaktır.

BTC’ye yatırım yapın!

Sermaye hacmi bakımından dünyanın ilk kripto parasından yararlanmak istiyorsanız BTC’ye yatırım yapmanın tam zamanı. Böylece IOTA’nızı BTC’ye dönüştürebilir ve kripto para biriminden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi