Karan Vohra Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Karan Vohra kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Karan Vohra’dan söz edeceğiz.

Karan Vohra Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 yılında Hindistan’da dünyaya gelen Karan Vohra, aynı zamanda model ve girişimci olarak da bilinmektedir. 2012 senesinde Bella Vohra ile evlenen Karan Vohra, ilk oyunculuk deneyimini ise Koi Aane Ko Hai adlı projede yaşamıştır. Karan Vohra, son olarak Kanal 7 ekranlarında da yayınlanan Aşk Yakar adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Yağmur Başkurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Karan Vohra 1.78 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Karan Vohra oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Karan Vohra hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Berkan Yeter Günindi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Karan Vohra ile İlgili Aramalar

Google’da Karan Vohra ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Karan Vohra nereli, Karan Vohra boyu kaç, Karan Vohra oynadığı diziler nelerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara