Biyografi

İrem Ecem Başarır Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

İrem Ecem Başarır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İrem Ecem Başarır’dan söz edeceğiz.

İrem Ecem Başarır Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İrem Ecem Başarır, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan İrem Ecem Başarır, ayrıca Arıza dizisinde de rol almıştır. Başarılı oyuncu İrem Ecem Başarır, Uzak Şehrin Masalı ve Yetiş Zeynep projelerinde de görev almıştır.

Rol Aldığı Diziler

  • Uzak Şehrin Masalı (TV Dizisi 2021)
  • Yetiş Zeynep (Meriç, TV Dizisi 2021)
  • Kırmızı Oda (Naz, TV Dizisi 2020)
  • Arıza (Nihan Altay, TV Dizisi 2020)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İrem Ecem Başarır 1.60 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İrem Ecem Başarır, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu İrem Ecem Başarır hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds