Biyografi

Bahar Gökkuş Şahin Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Bahar Gökkuş Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bahar Gökkuş Şahin’den söz edeceğiz.

Bahar Gökkuş Şahin Kimdir?

  • Sunucu.

TRT Haber’de İşitme Engelliler Haber Bülteni sunucusu olan Bahar Gökkuş Şahin, aynı zamanda yine TRT Haber’de yayınlanan ”Her Şeye Rağmen” adlı programı sunmuştur. Bahar Gökkuş Şahin aynı zamanda TRT Spor ekranlarında da günün spora dair gelişmelerini sunmaktadır. Bahar Gökkuş Şahin, Diyanet TV’de sunucu ve spiker olarak görev yapan Fatih Şahin ile evlidir. Bahar Gökkuş’un babası, uluslararası yarışmalarda ödüller almış bir ressam ve karikatüristtir.

Instagram hesabından ”Doğru yerden bakarsan, hayatta engel yok” sloganı ile paylaşımlarına devam eden Bahar Gökkuş Şahin’in bu platform üzerinde 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bahar Gökkuş Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hurriyet.com.tr, Mecburiyetleri şimdi meslekleri, erişim tarihi: 18 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi