Irmak Kazuk Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Boyu Kaç?

Irmak Kazuk kimdir, nereli ve kaç yaşında ve hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Irmak Kazuk’tan söz edeceğiz.

Irmak Kazuk Kimdir?

  • Spor yorumcusu
  • Gazeteci
  • Eski basketbol oyuncusu

1980 yılında Ankara’da dünyaya gelen Irmak Kazuk, lise eğitimini Ata Koleji’nde tamamlamıştır. 1998 yılında Ata Koleji’nden mezun olan Irmak Kazuk, lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Gazeteciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 2001 yılında stajyer olarak NTV kanalında televizyonculuk ve muhabirlik kariyerine başlayan Irmak Kazuk, uzun yıllar Galatasaray muhabiri olarak çalışmıştır. NTV Spor’un kapanmasının ardından Bilgehan Demir ile beraber TLC ekranlarında Robot Savaşları adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Aslen Düzceli olan Irmak Kazuk, Vole adlı YouTube kanalında da Serdar Ali Çelikler ve Uğur Karakullukçu gibi isimlerle videolar çekmektedir.

Hangi Takımlı?

Irmak Kazuk ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. Irmak Kazuk uzun yıllar Galatasaray muhabirliği yapmıştır ve Galatasaray taraftarıdır.

Boyu Kaç?

Irmak Kazuk ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık ise boyunun kaç olduğudur. Bir dönem basketbol da oynayan Irmak Kazuk 1.93 boyundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber