Biyografi

S Sport Spikeri Alp Özgen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

S Sport spikeri Alp Özgen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alp Özgen’den söz edeceğiz.

Alp Özgen Kimdir?

  • Spiker
  • Sunucu

Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olan Alp Özgen lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra da yine aynı üniversitede Radyo ve Televizyon alanında yüksek lisans eğitimi almıştır.

Ocak 2010’dan Ekim 2010!a kadar TRT’de Stadyum ve Birebir gibi programlarda genel koordinatör olarak çalışmıştır. Daha sonra D-Smart ve CNN Türk bünyesinde 4 yıl çalışmıştır. Ekim 2016’dan 2018 Ekim’e kadar Eurosport ekranlarında spikerlik yapmıştır. Alp Özgen son olarak da S Sport ekranlarında spikerlik yapmakta ve daha çok Bundesliga maçlarını anlatmaktadır.

Hangi Takımlı?

Bundesliga maçlarını keyifli bir şekilde anlatan ve ekran karşısındakileri heyecanlandıran Alp Özgen hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. Alp Özgen Süper Lig’i anlatmıyor, sosyal medya üzerinde de herhangi bir Türk takımına sempati duyduğu söylenemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds