Işıl Karpat Aktuğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Işıl Karpat Aktuğlu Kitapları

Işık Karpat Aktuğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Eserleri ve kitapları nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Işıl Karpat Aktuğlu”dan söz edeceğiz. 

IŞIL KARPAT AKTUĞLU KİMDİR? 

1971 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Işıl Karpat Aktuğlu, 1994 senesinde Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden başarıyla mezun oldu. 1996 senesinde ise Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı’ndan yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. 2000 senesinde ise yine Halkla İlişkiler alanında doktorasını tamamladı. 2001 senesinde yardımcı doçent olarak çalışmaya başladı. 

Işıl Karpat Aktuğlu, halen Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Tanıtım Ana Bilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Aktuğlu’nun Halkla İlişkiler Yönetimi ve Bankacılık Sektöründen Örneklerle Kurumsal Reklam isminde iki kitabı bulunmaktadır. 

Işıl Karpat Aktuğlu ile İlgili Aramalar 

Google’da Işıl Karpat Aktuğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ışıl karpat aktuğlu kim, ışıl karpat aktuğlu kitapları, ışıl karpat aktuğlu nereli, ışıl karpat aktuğlu ege üniversitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir