İslam Memiş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

İslam Memiş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İslam Memiş’ten söz edeceğiz.

İslam Memiş Kimdir?

  • Ekonomist

Emtia Piyasaları Uzmanıdır. 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İslam Memiş, ilkokul ve lise eğitimini Erzurum’da tamamlamış lisans eğitimini ise Erzurum Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli kurum ve kuruluşlarda görevler alan İslam Memiş, Anadolu Ajansı’nda finansal analizleri hazırlamış; kuyumculuk sektöründe faaliyetler göstermiştir. İslam Memiş, evlidir ve iki çocuk babasıdır. İslam Memiş ayrıca Haber 7, TRT, Habertürk gibi birçok ana akım medya kurum ve kuruluşlarında altın ve para piyasaları ile ilgili yorumlarda bulunmakta ve analizlerini izleyicilerle paylaşmaktadır. İslam Memiş, ayrıca 200 binden fazla abonesi ile YouTube’da da aboneleriyle güncel olaylar ve trendler hakkında bilgiler paylaşmaktadır.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunan İslam Memiş, çalışmalarına ve iş hayatına da devam etmektedir. İslam Memiş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.linkedin.com, erişim tarihi: 10 Şubat 2022
  • https://www.biyografya.com/biyografi/27724, erişim tarihi: 10 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.