Biyografi

J-Hope Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

J-Hope kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı J-Hope’tan söz edeceğiz.

J-Hope Kimdir?

  • Şarkıcı

Gerçek adı Jung Ho Seok olan sanatçı 18 Şubat 1994 tarihinde Gwanhju Güney körede dünyaya gelmiştir. Boyu 177 cm olan J-Hope’un kilosu 65 kg’dir. Dünya astrolojisine göre burcu kova burcuyken Çin burcuna göre köpektir. Halen daha üyesi olduğu BTS müzik grubunun ana dansçısı ve rapçisidir. J-Hope’un bilinen bir başka özelliği de aşırı derece titiz olmasıdır. Kişisel bakımına ayrıca özen gösteriyor. Vakti zamanında kore çocuk fonuna yüklü miktarda yardım yaptığı bilinen J-Hope’un en sevdiği tatlı tiramisudur. J-Hope’un üç fobisi bulunmaktır bunlar, iğneler, böcekler ve rollercoasterdır. Sanatçının iyi bir sinema takipçisi olduğu bilinmektedir, küçük yaştayken yaptığı tenis sporuyla birlikte pek çok madalya kazanmıştır. J-Hope ilişki durumu nedir diye soracaksanız en son BTS gurubuna katılmadan önce bir kız arkadaşı olduğu ama onu da terk ettiği bilinmektedir.

Hangi Filmlerde Oynadı?

  • Bring the Soul: The Movie (2019)
  • Love Yourself In Seoul (2019)
  • Burn the Stage: the Movie (2018)

Instagram hesabından da paylaşımlar yapan J-Hope, şarkıcılık kariyerine de aktif olarak devam etmektedir. Başarılı şarkıcı J-Hope hakkında merak edilen anne babası ve kardeşleri kimdir ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.