Biyografi

Selim Yeğin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Selim Yeğin kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selim Yeğin’den söz edeceğiz.

Selim Yeğin Kimdir?

  • Sunucu.

Selim Yeğin, sunuculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısı ve DJ olarak da bilinmektedir. İstanbul’da dünyaya gelen Selim Yeğin, üniversite yıllarında iken sektöre adım atmış ve özel bir radyoda DJ olarak çalışmaya başlamıştır. Sonrasında çeşitli TV kanallarındaki programların seslendirmesini yapan Selim Yeğin, aynı zamanda ulusal ve uluslararası birçok spor organizasyonunda da sunuculuk yapmıştır. Aynı zamanda bir prodüksiyon ve reklam şirketinin sahibi olan Selim Yeğin, şimdiye kadar birçok açılışın, törenin ve organizasyonun sunumunu gerçekleştirmiştir. Başarılı sunucu Selim Yeğin evlidir, Alara ve Dünya adında iki kız babasıdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selim Yeğin, sunuculuk, seslendirme ve dublaj çalışmalarına halen devam etmektedir. Tecrübeli sunucu Selim Yeğin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, eşi kim boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Selim Yeğin, erişim tarihi: 4 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.