Jackson Wang Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Jackson Wang kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Jackson’dan söz edeceğiz.

Jackson Wang Kimdir?

  • Şarkıcı

Sahne adı Jackson olan sanatçının gerçek adı Wang Ka Yee’dir. 28 Mart 1994 doğumludur. Dünya astrolojisine göre burcu koç burcu iken Çin astrolojisine göre burcu köpektir. Boyu 174 cm olan sanatçı 63 kg’dir. Annesi ve babası profesyonel sporcu olan Jackson’un bir erkek kardeşi vardır. Çocukluğundan beri eskrim sporuyla ilgilenmektedir. Hong Kong Eskrim Milli takımının eski bir üyesi olan Jackson takımı 2010 yılında ulusal gençlik olimpiyatlarına götürmüştür fakat olimpiyatlarda kaybetmiştir. Jackson, Korece, İngilizce, Şangay ve Mandarin dillerini bir hayli akıcı şekilde konuşabilmektedir. Ayriyeten temel Japonca ve Fransızca bilmektedir. GOT7 grubunun bir üyesi olan Jackson’un en sevdiği yiyeceklerin arasında çikolata vardır.  Baharatlı yemeklerden pek haz etmediği bilinmektedir. Sanatçının var olan herhangi bir ilişkisi yoktur. Bunun yanında Sincan Uygur Özerk Bölgesi’ndeki zorunlu pamuk işçiliğine destek vermiş ve Uygur Türklerine yapılan zulme destek vermiştir.

Jackson Wang Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Jackson Wang 1.74 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Jackson Wang, müzisyenlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı müzisyen Jackson Wang hakkında merak edilen anne babası ve kardeşleri kim adları ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.