Biyografi

Kaan Efe Şençubukçu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve milyonlar tarafından izlenen Gönül Dağı dizisi, 9 Eylül 2023 Cumartesi akşamı 4. sezonuyla başladı. Yeni sezon, diziye katılan çocuk oyuncularla dikkat çekiyor. Dizi, yaklaşık 6 yıllık bir zaman atlaması yaşadı. Bu zaman atlaması sonucunda, Taner ile Dilek’in oğlu Ali Ramazan, Asuman’ın oğlu Mete Münir ve Veysel ile Cemile’nin oğlu Yusuf büyüdü ve okula başlayacak yaşa geldi. Bu nedenle bebek oyuncular yerine çocuk oyuncular diziye dahil edildi. Bu metinde, Kaan Efe Şençubukçu’nun “Ali” karakterini canlandıracağı ve dizideki rolü hakkında bilgi veriliyor.

Kaan Efe Şençubukçu, Dilay Aydın ajansının oyuncusu olarak Gönül Dağı dizisinde Ali karakteriyle yer alacak. Bu, Kaan Efe Şençubukçu’nun oyunculuk kariyerine ilk adımı olduğunu gösteriyor. Ali karakteri, annesi Dilek’in doğumunda kaybeden ve babası ile babaannesinin yanında büyümüş zeki bir çocuktur. Ali, kendi kendine okuma yazmayı öğrenmiş ve mucit olma yolunda ilerlemektedir. Ali’nin tek hayali, öğretmeni Selma ile babasını evlendirmektir, çünkü Ali, Selma öğretmenin annelik ihtiyacını karşılayacağına inanmaktadır.

Kaan Efe Şençubukçu’nun yaşının tahmini olarak 8 yaşında olduğu belirtiliyor ve ilk okul 2. sınıf öğrencisi olduğu ifade ediliyor. Kaan Efe Şençubukçu, Dilay Aydın ajansına kayıt olduktan kısa bir süre sonra Gönül Dağı dizisi seçmelerinde başarılı olarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Gönül Dağı dizisinde Taner’in oğlu Ali karakterini Kaan Efe Şençubukçu canlandıracak.

kaynakça:

  • diziseti.tv, Kaan Efe Şençubukçu, erişim tarihi: 14 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.