Biyografi

Cansu Türedi Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Cansu Türedi kimdir ve nerelidir? Cesur ve Güzel isimli televizyon dizisinde Necla rolüyle tanınan güzel oyuncu Cansu Türedi kimdir, yaşı, göz rengi ve burcu nedir? Hangi üniversiteden mezun olmuştur? Bu yazımızda kısaca ”Cansu Türedi”den söz edeceğiz.

Cansu Türedi Kimdir? 

1995 yılında Bursa Mudanya’da dünyaya gelen güzel oyuncu Cansu Türedi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Genç oyuncu, stajyer olarak Ay Yapım’a davet edilmiş ve oyunculuk kariyerine ilk olarak 10 Kasım 2016 tarihinde başlayan, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rollerde oynadığı ve Star TV ekranlarında 1 sezon 36 bölüm gösterime giren Cesur ve Güzel isimli dizide adım atmıştır. Güzelliği ile dikkatler üzerine çeken Cansu Türedi, enerjisi ile de kendisine hayran bırakmıştır.

Cesur ve Güzel (Necla)

Fazilet’in Eczanesinde çalışan Necla; boşboğaz, gevşek ve sözlerine pek dikkat etmeyen birisi olarak öne çıkmaktadır.

Kahverengi gözlü ve Akrep burcu olan Cansu Türedi, daha sonra Yuvamdaki Düşman isimli dizide rol almaya başlamıştır. Yuvamdaki Düşman isimli dizide Tuğçe karakterini canlandıran Cansu Türedi, buradaki rolünde de yine bir hayli enerji dolu.

Yuvamdaki Düşman (Tuğçe)

Dizide Yasemin’in liseye giden kız kardeşi olan Tuğçe, trafik kazasında anne-babasını kaybetmiş ve ablası tarafından yanına alınmıştır. Tuğçe, yaşamış olduklarından dolayı ablasına oldukça düşkündür. Ergenlik dönemlerinde olan Tuğçe Murat’ı hem bir abi hem de bir baba olarak görmektedir. Enerji dolu ve fevri oluşu zaman zaman ablası ile arasının açılmasına neden olur.

WhyShy 

WhyShy kanalında bir dönem Halil Sayan, Recep Bozok ve Uğur  Yüksek ile birlikte sosyal deney ve şaka amaçlı videolar çeken ekibin yanında yer alan Cansu Türedi, buradan Yuvamdaki Düşman projesinin başlaması ile birlikte ayrılmıştır. Türedi’nin WhyShy isimli YouTube kanalında yer aldığı bir videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Cansu Türedi’nin WhyShy’a katıldığı ilk video olan bu videodan sonra kendisi ile ekibin birkaç tane daha videosu daha olmuş ve Türedi, daha sonra kanaldan ayrılmıştır. 23 yaşında olan genç ve güzel oyuncu, ilerleyen yıllarda da yeni projelerde ekranlarda boy gösterebilir.

Kaynakça:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds