Biyografi

Kadir Canpolat Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Kadir Canpolat kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yöneticilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kadir Canpolat’tan söz edeceğiz.

Kadir Canpolat Kimdir?

  • Yönetici.

1980’de Erzurum’da dünyaya gelen Kadir Canpolat, lise eğitimini Merkez Mecidiye İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Askerlik vazifesini İstanbul Harem 1. Ordu Selimiye Kışlası’nda tamamlayan Kadir Canpolat, aslen Rizelidir. Kadir Canpolat aynı zamanda Osmanlı Ocakları Başkanıdır. Lisans eğitimini Ankara Atılım Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Kadir Canpolat, Osmanlı Ocakları ve Ocak Partisi’nin kurucusudur. Kadir Canpolat hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • osmanliocaklari.org.tr, Kadir Canpolat kimdir, erişim tarihi: 26 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds