Biyografi

Kağan Arpacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Kağan Arpacı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kağan Arpacı’dan söz edeceğiz.

Kağan Arpacı Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında dünyaya gelen Kağan Arpacı, dizi-film ve tiyatro oyuncusu olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Oyunculuk bölümünde tamamlayan Kağan Arpacı, çeşitli atölyelerde sahne almış; öncesinde Payitaht Abdülhamit ve Sana Söz dizilerinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu Kağan Arpacı, ayrıca Toprak ile Fidan adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kağan Arpacı 1.82 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kağan Arpacı, oyunculuk çalışmalarına Star TV bünyesinde yayınlanan günlük dizi Toprak ile Fidan adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kağan Arpacı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Kağan Arpacı, erişim tarihi: 4 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.