Kalitesiyle Öne Çıkan Özel Buderus Servis

Buderus Servis ekibi öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyen ve uzun yıllardan beri bu amaca hizmet etmeye devam eden özel servisleri arasında yer alıyor. Özel servisler denildiği zaman insanların aklına genellikle olumsuz düşünceleri meydana geliyor olsa da biz Buderus Servis İstanbul olarak bu düşünceleri yıkma konusunda uzun zamandan beri çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Diğer servislerden tamamen bağımsız olarak bir yıl boyunca geçerli olan parça değişimi işçilik garantisi veriyoruz.

Bu süreç içerisinde eğer bizim tarafımızdan tamir edilmiş olan parçaları herhangi bir şekilde problem meydana gelirse bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde değiştirme işlemlerini uygulama şansına sahip olacaksınız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde birinci amacımız aynı parçalarda problem meydana geldiği zaman sizlerin bütçesini korumak oluyor.

Böylece bakım onarım işlemlerini tamamladıktan sonra bir yıl boyunca garanti altında olduğunuz hissedecek ve çok daha rahat bir şekilde cihazınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde yer almakta olan içeriklere göz atabilirsiniz. Uygulama yaptırmak istiyorsanız gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Ekip arkadaşlarımız, iletişime geçtikten sonra kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacak ve ihtiyacınız olan işlemleri uygulamaya başlama fırsatına sahip olacaksınız. Sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.