Brain Test 202. Seviye “Hadi Bu Golü Atmamız Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan sorular gerçek anlamda birbirinden zor ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Özellikle bugünlerde sıkça tercih edilen ve indirilen bu oyunda en dikkat çekici yer aslında oyuncuların dikkat eksikliğine vurgu yapmasıdır. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “hadi bu golü atmamız lazım” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 28. Seviye “Bilmeceyi Çöz” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 202: Hadi Bu Golü Atmamız Lazım

Oyunda sorulan en kritik ve zor sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için soruda bizden ne istendiğine iyi bakmak gerekiyor. Sorunun doğru cevabını bulmak için ne istendiğini iyi anlamak gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Ben 6 Yaşındayken'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 

Birinci futbolcuya bir kez, ikincisine bir kez, üçüncüsüne de yine bir kez dokunun. Son futbolcuya ise üç kez dokunun. Bu sayede tek toplarla kale önüne kadar gidecek ve son futbolcunun da vuruşu ile gol atmış olacaksınız. Bu kadar kolay işte. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Her şeyden önce belirtmek gerekir ki bu oyunun diğer zeka sorusu oyunlarından ayrılan hiçbir farkı yok. Benzer oyunu oynayanlar rahatlıkla bu soruların cevaplarını bulabilir. İlk adım soru cümlesinde geçen kelimeler ve kelime oyunlarıdır. Bunlara dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi