Biyografi

Kamran Dadaşzade Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Kamran Dadaşzade kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kamran Dadaşzade’den söz edeceğiz.

Kamran Dadaşzade Kimdir?

  • Oyuncu.

Kamran Dadaşzade, ”Azerbaycan Türkü” oyuncudur. 1969 yılında Azerbaycan/Sumgayıt’ta dünyaya gelmiştir. 2018 yılında yayınlanan Servet adlı dizide rol almıştır. Kamran Dadaşzade, sonrasında Savaşçı dizisinde rol almış ve bu dizide Albay Cevher Hacıbeyov karakterine hayat vermiştir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Savaşçı (Albay Cevher Hacıbeyov, TV Dizisi 2018-2019)
  • Servet (TV Dizisi 2018)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kamran Dadaşzade 1.78 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kamran Dadaşzade, oyunculuk çalışmalarına da halihazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kamran Dadaşzade hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Kamran Dadaşzade, erişim tarihi: 12 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi