Biyografi

Oyuncu ve Instagram Fenomeni Deniz Işın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Deniz Işın kimdir, nereli ve kaç yaşında? Boy ve kilosu nedir? Bu yazımızda kısaca güzel oyuncu Deniz Işın’dan söz edeceğiz.

Deniz Işın Kimdir?

  • Oyuncu

1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Işın, halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Rol Aldığı Diziler

  • 2019 – Her Yerde Sen (Merve Mutlu) (TV Dizisi)

Boy – Kilo – Burç

  • Deniz Işın, 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve İkizler burcudur.

Sosyal medya platformunda en çok sevinen uygulama olan İnstgram tüm dünya tarafından ilgi ile takip ediliyor. Milyonlarca insanın severek takip ettiği İnstgram platformunda günden güne birçok özel kişiye rastlamak mümkün. Sevilen paylaşımları ve popülerliği ile bilinen İzmir güzeli aynı zamanda oyuncu olan Deniz Işın. İnstgram sayfasını aktif olarak kullanan ve yöneten bir kişi olan fenomenin 50 bine yakın yüksek oranda takipçi sayısı bulunuyor.

Her gün çoğalan ve artan takipçi sayısına ulaşan Deniz Işın aynı zamanda bir oyuncu olarakta karşımıza çıkıyor. Kişisel blog olarak yönettiği İnstgram sayfasından birçok alanda başarılı paylaşımlar yapmakta. Deniz Işın scorp videoları ile ünlü olmuş çok popüler ve sempatik bir fenomendir.

Deniz Işın Sosyal Medya Işıltısı

Deniz Işın çok sempatik yönü ve konuşmasıyla dikkatleri üzerine topluyor. İzmirli güzel Deniz Işın İnstgram dünyasında adeta ışıl ışıl bir görüntüye sahip. Sevenleri genellikle genç kesim olarak karşımıza çıkan bir profile sahip. Başarılı bir oyuncu olan fenomen İzmir doğumlu 1993 doğumlu genç güzeldir. Bu yaşta başarılı işlere imza atan güzel oyuncu aynı zamanda ege üniversitesi kimya bölümünü bitirerek eğitimini de tamamlamış biridir.

Fox TV Sevilen Dizisi Her Yerde Sen

Televizyon dünyasının en başarılı kanallarından olan Fox TV de yer alan dizi olarak karşımıza çıkan her yerde sen projesinde yer alan Deniz Işın, Merve rolüyle kendisi gibi sevimli ve sempatik bir tarzda olan kişiyi canlandırıyor. Oldukça sevilen dizi güzel reytingler getirerek oyuncuyu daha iyi bir kariyere sürüklemiştir. Çok önemli oyuncular ile bir arada oynama fırsatı elde eden Deniz Işın ‘ın dizi olarak ilk kariyeri olduğunu söyleyebiliriz.

Eğitimine yüksek lisans almak için devam eden Deniz Işın oldukça başarılı bir fenomen. Hem sosyal medya platformunda hem TV Dünyasında dizilerde oldukça adından söz ettiren Deniz Işın zamanla takipçi sayısını arttırmayı başararak yeni projelere imza atacağı kesin. Mütevazı bir yaşam tarzı olan Deniz Işın genellikle doğal fotoğraflar paylaşarak takipçilerin daha çok tercih etmesini sağlıyor.

Deniz Işın ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Işın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; deniz ışın gratis deniz ışın ekşi deniz ışın beaulis deniz ışın biyografi deniz ışın reklam deniz ışın dizileri deniz ışın boy deniz ışın yaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.