Biyografi

Kanıt Dizisi Kriminal Laboratuvar Görevlisi Gamze (İnci Demirkaya) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kanıt dizisi kriminal laboratuvar görevlisi Gamze (İnci Demirkaya) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kanıt dizisi kriminal laboratuvar görevlisi Gamze’den yani İnci Demirkaya’dan söz edeceğiz.

Kanıt Gamze Kimdir?

Sera Tokdemir’in canlandırdığı Zeynep karakterini 1. ile 56. arasında bölümünde canlandırmıştır. Daha sonra da yerine Bahar (Şule Zeytinci) geçmiştir. Bahar’dan sonra da yerine Gamze kriminal laboratuvar görevlisi olarak işe başlamıştır. Gamze, olay yerinden Kubilay ve ekibinin getirdiği incelenebilir eşyalar hakkında araştırmalar yapar, parmak izlerini inceler, parçaları birleştirir, izleri takip eder ve bulduğu önemli bulguları Orhan ve Selim ile paylaşır. Cinayetin aydınlatılmasında oldukça önemli bir role sahiptir.

İnci Demirkaya Kimdir?

21 Nisan 1990 tarihinde Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. 2020 itibariyle 30 yaşında olan İnci Demirkaya Emre Kınay’ın sahip olduğu Duru Tiyatro’da oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Büyük çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan Kanıt isimli dizi ile yapmıştır. Kanıt dizisinde Bahar’ın ayrılmasından sonra diziye katılan İnci Demirkaya, 100. bölüme kadar rol almıştır. Son olarak Profilo reklamında oynamıştır.

Özel Yaşamı

Kanıt dizisinde Gamze rolünü oynayan İnci Demirkaya, Yunus Emre Birant ile evlidir. Leyla ve İdil adında ikiz çocukları vardır. Instagram hesabında da 5 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İnci Demirkaya ile İlgili Aramalar

Google’da İnci Demirkaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kanıt gazme kim, kanıt kriminal doktoru gamze kaç yaşında, kanıt gamze aslen nereli, kanıt gamze eşi kim, kanıt gamze evli mi, kanıt gamze instagram, inci demirkaya kanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.