Şeyla Halis Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şeyla Halis kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şeyla Halis’ten söz edeceğiz.

Şeyla Halis Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Şeyla Halis Çiçekdemir’dir. 13 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şeyla Halis, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Cennet Mahallesi, Avlu ve Vuslat adlı dizilerde oynadığı başarılı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şeyla Halis, aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Mustafa Yalçın Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şeyla Halis 1.69 cm boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şeyla Halis hakkında merak edilen aslen nereli, kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Merveamtt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Şeyla Halis ile İlgili Aramalar

Google’da Şeyla Halis ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aylin Kabasakal Bekir Çiçekdemir Ayten Erman Ümit Yesin Şeyla Halis boyu Selin Altay Şeyla Halis Oynadığı Diziler Şeyla Halis kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara