Biyografi

Kayra Sır Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Kayra Sır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kayra Sır’dan söz edeceğiz.

Kayra Sır Kimdir?

  • Oyuncu.

2002 yılında dünyaya gelen Kayra Sır, oyuncu kimliğiyle bilinmektedir. Dizi ve tiyatro oyuncusu Kayra Sır, bale sanatına 5 yaşında iken başlamış ve piyano eğitimleri de almıştır. Oyunculuk eğitimlerini de bu yaşlarda Altınok Çocuk Tiyatrosu’nda başlayan Kayra Sır, aynı zamanda Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Pinokyo ve Küçük Deniz Kızı adlı oyunlarda rol alan Kayra Sır, ayrıca Çukur adlı dizide de ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Güzel oyuncu Kayra Sır, ayrıca Show TV ekranlarında yayınlanan Baba adlı dizide de Ecrin karakterine hayat vermiştir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Çukur (Show TV, Dizi)
  • Baba (Show TV, Dizi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kayra Sır, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kayra Sır hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri ve sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, erişim tarihi: 19 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.