Kemal Bilal Aydın Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Kemal Bilal Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Daha evvelki yazılarımızda birçok meslek grubundan binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Kemal Bilal Aydın”dan söz edeceğiz.

Kemal Bilal Aydın Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kemal Bilal Aydın, lise eğitimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Bu okul, geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları’nın üst düzey yöneticilerinin ve de aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan’ın da mezun olduğu okuldu.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra 2008 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra belirli bir dönem işletme müdürlüğü ve tercüman olarak çalışan Kemal Bilal Aydın, 2013 yılında ise ticarete atıldı. Aydın, aynı zamanda Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGBA) Kültür Sanat Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

21 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Kemal Bilal Aydın, 2003 senesinde Kartal İmam Hatip’ten mezun oldu. 2008 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 2013 senesinde ise Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon üzerine yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Kemal Bilal Aydın, evlidir. İyi seviyede İngilizce bilmektedir.

Google’da Kalyon Ajans ve konu ile ilgili arama yapan kullanıcılar ayrıca şunları da aradı; tügva başkanı kimdir tügva bilal erdoğan enes eminoğlu biyografi enes eminoğlu kimdir enes eminoğlu özgeçmiş enes eminoğlu aslen nereli tügva kurucusu suat kır biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.