Sağlık

Kenacort-A Uçuğa İyi Gelir mi?

Uçuk tedavisinde bırakın kullanmayı, tamamen uzak durmanız gereken bir ilaçla karşınızdayız: Kenarcort-A! Bu ilaç ağız içerisinde oluşan yaraların tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle takma diş sonrası oluşan diş eti tahrişlerinin iyileşmesinde aktif olarak kullanılmaktadır.

İlaç medikal bir ürün olduğundan ve cildinizin hassas bölgelerine uygulandığından dolayı mutlaka doktorunuza danışarak reçete edilen dozda ve sürede kullanmanız gerekmektedir. Kenacort-A uçuğa iyi gelmez. Bunun yanında prospektüs içerisinde uçuk durumunda asla kullanılmaması gerektiğine dair özel bir uyarı notu da bulunmaktadır. Buradan da anlayacağınız üzere özet olarak, bu ilacı uçuk yaraları için kullanırsanız faydadan çok daha fazla zararlı durumla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak deride oluşan mantar bakterileri gibi durumlarda da bu ilaçtan uzak durmanız gerekir. Yalnızca hedeflediği hastalığa özel olarak çözüm sunan ve dikkatli kullanılması gereken bir ilaçtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds