Biyografi

Kerim İlhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Kerim İlhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kerim İlhan’dan söz edeceğiz.

Kerim İlhan Kimdir?

  • Oyuncu.

2002 yılında dünyaya gelen Kerim İlhan, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde rol alan Kerim İlhan, aynı zamanda Ante Sanat’ta da sahne almıştır. Yakışıklı oyuncu Kerim İlhan, son olarak Gecenin Ucunda adlı dizide rol almıştır. Kerim İlhan, söz konusu dizide Can Pekdemir karakterine hayat vermektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Kerim İlhan, oyunculuk çalışmalarına STAR TV ekranlarında yayınlanan Gecenin Ucunda adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kerim İlhan hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • diziseti.tv, Kerim İlhan, erişim tarihi: 4 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.