Biyografi

Kim Ji-soo Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Kim Ji-soo kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kim Ji-soo’dan söz edeceğiz.

Kim Ji-soo Kimdir?

  • Şarkıcı

BlackPink üyesi olan Ji-soo’nun gerçek adı Kim Ji-soo olan sanatçı 3 Ocak 1995 yılında Seul Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. Boyu 162 cm olan Jisoo’nun kilosu 45 kg’dir. Dünya astrolojisine göre burcu oğlak burcu iken Çin Astrolojisine göre köpek burcudur. Bir ablası ve bir abisi bulunmaktadır. Ji-soo’nun bir ağabeyi ve bir ablası var. Kariyeri YG Entertainment’te stajyerlik yapmasıyla başlamıştır. Korece ve Çinceyi akıcı bir şekilde konuşabilmesinin yanında davul ve piyona da çalabilmektedir. Kim Ji-soo’nun yükseklik korkusu var. Yüzünde sevdiği kısmın dudakları olduğunu söylemiştir. En belirgin özelliği sürekli gülümsemesi. Ji-soo soğuk espriler yapmaktan hoşlandığını bir röportajında belirtmiştir. Başka bir röportajında söylediğine göre eğer bir erkek olsaymış Rose ile çıkarmış. Sanatçının sosyal platformlara yansımış herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bunun yanında Seul Sanat Okulu‘nda eğitim almıştır.

Bunun yanında Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Kim Ji-soo, müzisyenlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Kim Ji-soo’nun 2021 Eylül itibariyle Instagram üzerinden 47 milyondan fazla takipçisi vardır. Kim Ji-soo hakkında merak edilen anne babası ve kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi