Kim Hyun Joong Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Eşi?

Kim Hyun Joong kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli oyuncu Kim Hyun Joong’tan söz edeceğiz.

Kim Hyun Joong Kimdir?

  • Oyuncu.

Kim Huyun Joong 1.80 boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. Güney Koreli şarkıcı ve aktör olarak bilinmektedir. 6 Haziran 1986 yılında Seul’de doğdu. Sevgilisi yoktur. 2005 yılında kurulmuş olan müzik grubuna üye oldu. SS501 adlı müzik grubundan 2010 yılında ayrıldı. Kariyerine müzik bile beraber dizi oyuncusu olarak da devam etti. Oyunculuk kariyerine 2005 yılında Nonstop adlı dizi ile adım attı. Ancak ona şöhreti getiren yapım Boys Over Flowers oldu. Burada geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. 2010 yılında başrol olarak rol aldığı Playfull  Kiss dizisiyle ünü daha da çok arttı. Bu dizide başrol olarak daha çok ön plana çıkmayı başardı. Ancak sadece dizi ile ilgilenmedi. Öte yandan müzik yapmaya da devam eden başarılı bir şarkıcıdır.

Kim Hyun Joong Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kim Hyun Joong 1.80 m boyundadır ve 68 kilodur.

Bunun yanında Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Kim Hyun Joong, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kim Hyun Joong hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.