Biyografi

Kübra Süzgün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Kübra Süzgün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kübra Süzgün’den söz edeceğiz.

Kübra Süzgün Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Haziran 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kübra Süzgün, ilk oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar adlı dizide yaşamıştır. Süzgün, sonrasında ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Kördüğüm adlı dizide Aslı karakterini canlandırmıştır. Bugüne kadar pek çok reklam filminde de görev alan Kübra Süzgün, ilk sinema filmi deneyimini ise Resimdeki Sevgili adlı filme Merve rolüyle yaşamıştır. Minik yetenek bu dizide Nur Sürer, Görkem Şarkan, Uğur Karabulut, Sarp Levendoğlu ve Sezin Akbaşoğulları ile beraber rol almıştır.

Minik yetenek Kübra Süzgün ardından da 2017 senesinde FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın adlı dizide Nisan Çeşmeli karakterini canlandırmıştır. Süzgün, son olarak Kimsesizler isimli dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kübra Süzgün 1.30 cm boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Kübra Süzgün, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Kübra Süzgün hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kübra Süzgün ile İlgili Aramalar

Google’da Kübra Süzgün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kübra Süzgün Ali Semi Sefil Kubra süzgün Instagram Kübra Süzgün ne kadar kazanıyor Kübra Süzgün ailesi Kübra süzgün tiktok Kübra Süzgün Boyu Beren Gökyıldız, kübra süzgün aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds