Meltem Yılmazkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Meltem Yılmazkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Meltem Yılmazkaya’dan söz edeceğiz.

Meltem Yılmazkaya Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Meltem Yılmazkaya, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Meltem Yılmazkaya, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Meltem Yılmazkaya, aynı zamanda son olarak Güldür Güldür Show adlı programda Mehtap karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ozan Turan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Meltem Yılmazkaya 1.59 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meltem Yılmazkaya, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Meltem Yılmazkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Berke Juan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Meltem Yılmazkaya ile İlgili Aramalar

Google’da Meltem Yılmazkaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Meltem Yılmazkaya Meltem Yılmazkaya eşi Meltem Yılmazkaya Kilo Meltem Yılmazkaya Boyu Meltem Yılmazkaya mike Meltem Yılmazkaya Aslen Nereli Meltem Yılmazkaya Instagram Meltem Yılmazkaya estetik

İlginizi Çekebilir:  Yeşil Deniz Neşe (Semiha Bezek) Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Instagram Hesabı Ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara