Biyografi

Kürşad Tüzmen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Kürşad Tüzmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli midir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kürşat Tüzmen’den söz edeceğiz.

Kürşad Tüzmen Kimdir?

  • Siyasetçi

Kürşad Tüzmen, Ankara 9 Ekim 1958 doğumludur. Üniversite öğretimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlayarak Yüksek lisansını Illinois Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Günlük hayatında milli yüzücülük ve profesyonel dalgıç olarak da öne çıkmaktadır. İş hayatına da büyük bir önemle devam eden Tüzmen, Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Üyelerinden birisidir. Bunun yanında Adalet ve Kalkınma Partisinde milletvekili olarak görevlerde de bulunmuştur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kürşad Tüzmen, aynı zamanda farklı iş alanlarıyla da ilgilenmektedir. Başarılı siyasetçi Kürşad Tüzmen hakkında merak edilen kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Kürşad Tüzmen, erişim tarihi: 16.09.2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds