İdil Naz Kaluç Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boy ve Kilo

İdil Naz Kaluç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca İdil Naz Kaluç’tan söz edeceğiz.

İdil Naz Kaluç Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

27 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İdil Naz Kaluç, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Antrenörlüğü öğrencisidir. Tenis ve pilates eğitimeni olan İdil Naz Kaluç daha önce çeşitli yarışma programlarında yarışmıştır. Bu Tarz Benim isimli yarışmaya katılan ve daha sonra da Big Brother Türkiye adlı yarışmaya katılmış ve asıl ününü bu yarışma ile kazanmıştır.

Nereli?

İdil Naz Kaluç ile ilgili olarak özellikle takipçilerinin en çok merak ettiği konu başlıklarının başında nereli olduğu yer alıyor. İdil Naz Kaluç 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir ancak aslen Sivaslı olduğunu belirtmektedir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni İdil Naz Kaluç ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık yaşıdır. Yukarıda da değindiğimiz gibi İdil Naz Kaluç 27 Temmuz 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 25 yaşındadır.

Boyu ve Kilosu

Sosyal medya fenomeni ve yarışmacı İdil Naz Kaluç ile ilgili olarak takipçilerinin en çok merak ettiği soruların başında boyu ve kilosu yer alıyor. İdil Naz Kaçuç, 1.67 cm boyunda ve 50 kilodur. Ancak Instagram hikayelerinde 47 kilo olduğunu belirtmektedir.

Yüzünde ya da vücudunun herhangi bir yerinde estetik olmadığını sadece dudağında 2017 yılında bir dolgunun yapıldığını ifade eden İdil Naz Kaluç, Beşiktaş takımını tuttuğunu da ifade etmektedir. Instagram üzerinde 300 binden fazla takipçisi bulunan İdil Naz Kaluç’un sevgilisinin adı Kartal‘dır.

İdil Naz Kaluç ile İlgili Aramalar

Google’da İdil Naz Kaluç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İdil Naz Kaluç sevgilisi İdil Naz Kaluç kimdir İdil Naz Kaluç sevgilisi kartal İdil Naz Kaluç boy İdil Naz Kaluç yaş İdil Naz Kaluç evlendi mi İdil Naz Kaluç Kartal Arsel Şentürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: