Sağlık

Lazer Epilasyon Cinsel İsteksizlik Yapar mı?

Lazer epilasyon özellikle son yıllarda çokça artış göstermiş bir uygulama yöntemidir. Buz lazer, ütü lazer gibi birçok çeşidi bulunmakla birlikte, her çeşidin kendine has avantajı ve dezavantajları bulunuyor. Durum böyleyken uygulamayı yaptırmak isteyen kişilerin aklında onlarca soru beliriyor. Lazer epilasyon sonrasında cinsel ilişkiye girilmesinde hiçbir sakınca yoktur. Ancak bazı kullanıcılar bu uygulamanın cinsel isteksizlik yaptığına dair bir görüş belirtmiş.

Ancak bu konuda da içiniz rahat olabilir. Lazer epilasyon cinsel isteksizlik yapmaz. Üstelik yapılan bölgenin genital bölge olması da hiçbir şey fark ettirmemektedir. Lazer epilasyon uygulaması yaptırdıktan sonra seanstan çıkınca cinsel isteksizlik yaşıyorsanız. Ayrıca bu durum her seanstan sonra birkaç gün devam ediyorsa cildinizin aşırı hassaslığından dolayı genital bölgenizde yaşanan kızarıklık, yanma ve dolayısıyla oluşan acı sizi bu aktiviteden soğutuyor olabilir. Bunların dışında bilinen olumsuz bir etkisi yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds