Biyografi

Lee Seung Gi Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Lee Seung Gi kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Lee Seung Gi’den söz edeceğiz.

Lee Seung Gi Kimdir?

  • Şarkıcı
  • Oyuncu.

Lee Seung, 13 Ocak 1987 yılında doğmuş olan Güney Koreli şarkıcı ve oyuncudur. Bunun yanında 1.82 m boyundadır 75 kilodur. Oyuncu ve şarkıcılığının yanı sıra o aynı zamanda bir komedyen ve sunucudur. Söylediği şarkı tarzları arasında k pop, pop rock ve ballad vardır. İlk çıkış yaptığı yıl 2004 yılıdır. Hook entertainment müzik şirketi ile çalışmaktadır. Sevgilisi yoktur.

Genellikle oynadığı diziler ile daha çok tanınmıştır. Bu diziler arasında Gu Family Book, Youre All Surrounded ve My Girlfriend is a Nine Talled Fox dizileri ön plana çıkar. Ünlü şarkıcı hem şarkı söyleme hem de oyuncu olma anlamında başarıyı yakalamıştır. Birçok ödüle aday olarak da gösterilmiştir. Son yıllarda yaptığı şarkılar ile ilgi çekmeyi daha çok başarmıştır.

Lee Seung Gi Kimdir

Oynadığı Diziler?

Mouse, Vagabond, A Korean Odyssey, The Producers, You’re All Surrounded, Gu Family Book, The King 2 Hearts, The Greatest Love, My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox, Brilliant Legacy, Famous Princesses, Nonstop

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı ve oyuncu Lee Seung 1.82 m boyundadır ve 75 kilodur.

Ayrıca Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlar yapan Lee Seung, bunun yanında oyunculuk ve müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve müzisyen Lee Seung hakkında merak edilen kardeşleri var mı, sevgilisinin adı ne gibi soruları da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.