Biyografi

Lee Min Hoo Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Lee Min Hoo kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli şarkıcı ve oyuncu Lee Min Hoo’dan söz edeceğiz.

Lee Min Hoo Kimdir?

  • Oyuncu
  • Şarkıcı

22 Haziran 1987 yılında Güney Kore’de doğan Lee Min Ho, oyuncu, şarkıcı ve model olarak tanınmaktadır .Lee Min Ho 1.87 boyunda ve 73 kilodur. Bunun yanında yengeç burcudur. Aynı zamanda ilk oyunculuk kariyerine de 2002 yılında Romance adlı dizi ile başlamıştır Sevgilisi yoktur. 2009 yılında ünlü oyuncunun yıldızı Boy Over Flowers adlı dizi ile parlamıştır. Söz konusu bu dizi ile sadece Kore’de değil Asya’da da tanınan bir oyucuya dönüştü. Dizi ile birçok dalda ödüle aday gösterildi ve birçok ödülü de kazandı. Daha sonra Personel Taste, City Hunter, Faith, The Heirs, The Legend of the Blue Sea ve the King: Eternal Monarch adlı diziler ile ünü daha çok arttı. Bu diziler ile sadece Asya’da değil tüm dünyada tanınırlığı ve popülerliği de artmış oldu.

Lee Min Hoo Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu ve müzisyen Lee Min Ho 1.87 m boyundadır ve 73 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Lee Min Hoo, bunun yanında oyunculuk ve müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve müzisyen Lee Min Ho hakkında merak edilen kardeşleri var mı, sevgilisinin adı nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds