Biyografi

Leyla Feray Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Leyla Feray kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Leyla Feray’dan söz edeceğiz.

Leyla Feray Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Leyla Feray, lisans eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında ekranlara gelen Ben Onu Çok Sevdim adlı diziyle yaşayan Leyla Feray, sonrasında ise 2014 yılında Paşa Gönlüm isimli dizide Türkan rolünde oynamıştır. Daha sonra ise Üç Arkadaş isimli dizide Gülperi rolünde oynamıştır.

Başarılı oyuncu Leyla Feray, Muhreşem Yüzyıl: Kösem adlı dizide Ayşe Sultan karakterine hayat vermiş ayrıca N11 reklamlarında da görev almıştır. Başrollerinde Murat Boz ve Burak Özçivit’in yer aldığı 2017 yılında vizyona giren Kardeşim Benim 2 adlı filmde rol almıştır. Güzel oyuncu Leyla Feray son olarak Aries adlı kısa bir filmde rol almıştır.

Özel Hayatı

Başarılı oyuncu Leyla Feray’ın annesi işletmeci Lal Dedeoğlu’dur ve babası Cem Feray’dır. Leyla Feray’ın ismi bir dönem ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte anılmıştır. Başarılı oyuncu Leyla Feray Serhat Teoman ile aşk yaşamaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Leyla Feray 1.73 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Leyla Feray hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri var mı ve ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Leyla Feray ile İlgili Aramalar

Google’da Leyla Feray ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; leyla feray aslen nereli, leyla feray serhat teoman, leyla feray aslen nereli, leyla feray instagram, leyla feray boyu kilosu, leyla feray kimdir nerelidir, leyla feray aslen nereli, leyla feray sevgilisi kim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds