Sağlık

Lyrica Kan Testinde Çıkar mı?

Lyrica yetişkinlerin epilepsi nöbetlerini tedavi etmek amacıyla nöroloji uzmanları tarafından reçete edilmektedir. Ancak bu ilacın kötü amaçlarla kullanımı da ne yazık ki yaygındır. Bu kullanım vücutta çok ciddi zararlara sebebiyet verebileceği gibi kan değerlerinde önemli değişikliklere sebep olacaktır. Lyrica kan testinde çıkar. Doğrudan bu isimli ilacın kullanıldığını tespit etmek mümkün olmasa da vücudunuzda bağımlılık yapıcı ve bu sınıfa giren bir ilaç etkisi olduğunu rahatlıkla uzman hekimler anlayabilir.

Yapılan kan tahlili türü de Lyrica ilacının tespit edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Örneğin vücudunuzda böbrek fonksiyonlarının düzgün çalışıp çalışmadığını anlamaya çalışan bir test yapılıyor ise burada ilaç kullanımı tespit edilemez. Ancak bağımlılık yapıcı maddelerin tespiti için özel bir tetkik istenmesi halinde rahatlıkla anlaşılacaktır. Bunun dışında yaygın anksiyete bozukluğunda da kullanıldığı için amacına uygun reçeteli kullanım olduğu sürece kanda çıkması bir problem olmayacaktır.

4 thoughts on “Lyrica Kan Testinde Çıkar mı?

 • Tahsin

  Peki bu ilaç içerisinde bulunan uyuşturucu madde idrar testinde çıkar mi .

  Yanıtla
 • İbrahim

  Lilika saç telinde cıkarmı ve uyuşturucu madde diyemi gecer

  Yanıtla
 • Labstar

  Evet lyrica içeriği afyon olup 9 aylık tüm testlerde içerdiği maddeler rahatlıkla teslerde çıkar. İlacın adı tam olarak teyit edilemesede afyon kullanımı var denilerek afyon kullanımı dosyaya eklenir.

  Yanıtla
  • Onur can

   Birader bilmiyosunuz bari sallamayın afyon opiate dir İngilizcede kanda indrarda opiodadde çıkması lazım sadce morfin türevleri afyondur.ne alaka lyrica ile

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.