Makbule Sitare Akbaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Makbule Sitare Akbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin ve bazı popüler dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Makbule Sitare Akbaş’tan söz edeceğiz.

Makbule Sitare Akbaş Kimdir?

  • Oyuncu

6 Ekim 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Makbule Sitare Akbaş, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Beşinci Boyut adlı dizi ile ilk kez seyirci karşısına çıkan Makbule Sitare Akbaş, daha sonra Akasya Durağı’nda oynamış ve asıl çıkışını bu dizide Zeyno karakteri ile yapmıştır. Akbaş, aynı zamanda Show TV ekranlarında yayınlanan İstanbul Sokakları isimli dizide oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Spikeri Ceren Bektaş Atuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

  • 2016 – İstanbul Sokakları
  • 2015 – Analar ve Anneler
  • 2014 – Urfalıyam Ezelden
  • 2012 – Dila Hanım
  • 2008 – Akasya Durağı
  • 2007 – Hakkını Helal Et
  • 2007 – Vazgeç Gönlüm

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Makbule Sitare Akbaş 1.71 boyunda ve 51 kilodur. Ayrıca terazi burcudur.
İlginizi Çekebilir:  Mehmet Zencirkıran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram üzerinde de 400 binden fazla takipçisi bulunan Makbule Sitare Akbaş’ın sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Herhangi bir haber sitesinde de sevgilisi ile beraber çıktığı bir haber bulunmamaktadır. Makbule Akbaş ile ilgili olarak merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Aslı Ünsalan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Makbule Sitare Akbaş ile İlgili Aramalar

Google’da Makbule Sitare Akbaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; m.sitare akbaş nereli Sitare Akbaş abisi Sitare Akbaş ailesi Sitare Akbaş sevgilisi Sitare Akbaş Kimdir Sitare akbaş – ekşi Sitare Akbaş Kürt mü m. sitare akbas ada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce