Biyografi

Cengiz Orhonlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Cengiz Orhonlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cengiz Orhonlu’dan söz edeceğiz.

Cengiz Orhonlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cengiz Orhonlu, Vasfi Uçaroğlu ve Kamuran Akkor’un torunudur. Eğitimini Terakki Vakfı Okulları, The Catholic University of America Montgomery Collage’da tamamlayan Cengiz Orhonlu, iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmekte; gitar, davul ve piyano çalabilmektedir. Bu zamana kadar birçok dizi, film ve tiyatro oyununda rol alan Cengiz Orhonlu, oyunculuk çalışmalarına Nimet Atasoy Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2022 – O Kız (Ozan) (TV Dizisi)
  • 2019 – Arka Sokaklar (TV Dizisi)
  • 2013 – Bensiz (Sinema Filmi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cengiz Orhonlu, oyunculuk çalışmalarına hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cengiz Orhonlu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Cengiz Orhonlu, erişim tarihi: 6 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi