Biyografi

Masal Aksel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri?

Masal Aksel, 2016 yılında İstanbul’da doğmuştur ve eğitimine Cadde Sanat sanat okulunda devam etmektedir. Henüz genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerine erken yaşta adım atmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2019 yılında FOX TV’de yayınlanan “Mucize Doktor” dizisiyle yaşamıştır. Bu diziyle televizyon dünyasında kendini göstererek izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Akif” dizisinde ve Kanal 7’de yayınlanan “Emanet” dizisinde rol almış ve oyunculuk yeteneğini bir kez daha kanıtlamıştır. Oyunculuk alanında hızlı bir şekilde ilerleyen Masal Aksel, Gamze Fedakar ajans oyuncusu olarak profesyonel bir şekilde kariyerini sürdürmektedir.

2023 yılında ise Show TV’de yayınlanan “Yeşil Vadinin Kızı” dizisinde “Mine” karakteri ile ekranlarda izleyicilerle buluşmuştur. Bu dizide Beren Gökyıldız, Aslı Saçar, Deniz İrem Morkoç, Dila Uluca, Berk Yıldırım, Beril Özcan, Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Sahra Nur Aslan, Ezgi Ulusoy Tamer, Özkan İpek, Berfin Alarçin, Mert Aydoğdu ve Ece Gürer gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır. Masal Aksel, genç yaşına rağmen başarılı oyunculuk performansı ile televizyon sektöründe adından söz ettirmeye devam etmektedir. İlerleyen dönemlerde daha birçok başarılı projede yer alması beklenmektedir.

kaynakça:

  • biliyo.org, Masal Aksel, erişim tarihi: 30 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi