Biyografi

Berfin Ant Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berfin Ant, 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayarak hukuk alanında eğitim almıştır. Aynı zamanda güzellik yarışmalarına da katılan Berfin Ant, Miss Turkey 2022 yarışmasında ilk 20’ye kalarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Model olarak da çalışmaktadır ve başarılı bir modellik kariyeri bulunmaktadır.

Oyunculuk alanında da başarılı bir adım atmış olan Berfin Ant, 2023 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Dönence” adlı dizide Ceren karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Dizide Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğa Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, ve Umut Kaya gibi başarılı oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Berfin Ant, genç yaşına rağmen hem modellik hem de oyunculuk alanında dikkat çeken bir isim olmuş ve başarılı projelerle kariyerine devam etmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Berfin Ant hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Berfin Ant, erişim tarihi: 30 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.