Teknoloji

Matlab Dosya Kaydetme Hatası Çözümü

Teknoloji kategorimizde bilgisayar programlarının sıklıkla verdiği hatalar hakkında çözümleri sunmaya karar verdik. Ayrıca bu başlıkları belirlerken internette o kadar da çok bulunmayan, aslında mühendislerin sıklıkla kullandığı Matlab ve AutoCAD gibi programlar hakkında çözümler sunmanın daha mantıklı olacağını düşündük. Bu makalemiz dosya kaydetme sorunu yaşayan kullanıcılarımız için kısa bir rehber niteliğinde olacaktır.

  • Yazılım sürümünüz programla uyuşmuyor olabilir,
  • Sağ tık yapıp uyumluluk modunda çalıştır seçeneğini deneyiniz.

Ayrıca uyumsuzluk problemi yaşandığı anlarda bu probleme ek olarak .m dosyası açılma sorunu da yaşanmaktadır. Bunun için öncelikle programı açın ve programın bulunduğu kaynak dosyanın yerini bulun. Açmak istediğiniz .m dosyalarını birlikte aç yaptıktan sonra bu .exe dosyasını seçin çalışacaktır. Bu işlemi her defasında yapmaya uğraşmamak adına her zaman bu programla çalıştır seçeneğini tiklemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi