Biyografi

Medyum Makbule Kimdir ve Medyum Makbule Ne İş Yapıyor?

Medyum Makbule insanların tek başlarına uğraşıp çözemedikleri sorunları kendi büyü tekniklerini kullanarak çözer. Uzun süredir aldığı eğitim ve kendisine bahşedilen spiritüel yetenekler sayesinde çeşitli problemlere kalıcı çözümler bulur.

Medyum Makbule Hoca uzman medyumlar tarafından yetiştirilmiş en profesyonel medyumlardan biridir. Ayrıca farklı ritüel seansları yaparak ruha ve bedene katkı sağlar.

Medyum hoca aşık etme, kendine bağlama, ayırma ve kendinden uzaklaştırma gibi olaylarda çeşitli büyü ve ritüeller uygular.

Medyum Makbule Ne İş Yapar?

Medyum Makbule Hoca, danışanlar tarafından her daim olumlu geri dönüşler almaktadır. Sevgilisi ile tekrar kavuşmak isteyen, eşi ile yeniden barışmak isteyen ya da yeniden işlerini düzene sokmak isteyenler hocanın kapısını çalar.

Hocanın büyü alanındaki yetenekleri ve bilgi birikimi eşsizdir. Özellikle kendine aşık etme ritüeli konusunda yaptığı kalıcı çalışmalar bunun en güzel örneklerinden biridir.

Makbule Hoca büyü tekniklerini kendi güç ve yeteneklerine göre yorumlar. Her medyum her büyüyü kolaylıkla yapamaz. Fakat Medyum Makbule çok eski tarihlerde bile ortaya çıkan büyüler konusunda bir üstattır.

Makbule Hoca eski bir büyü olan kabala büyüsü konusunda uzman medyumlar arasındadır. Sonuçları çok ciddi olan bu büyüyü sadece ehil medyumlara yaptırmak gerekir.

Medyum Makbule Ritüelleri

24 saatte arama ritüeli Medyum Makbule Hocanın en çok yaptığı ritüeller arasındadır. Günümüzde pek çok sevgilisinden ya da kocasından ayrılan kişi hocaya yeniden birlikte olma için başvurur.

Medyum Makbule öncelikle gelen kişiye bakım yapar ve büyü yapılacak kişi hakkında bazı önemli bilgiler alır. Sonrasında ise sonuçlar beklenir. Hocanın yaptığı ritüel en geç 1 hafta içinde sonuçlanır.

Medyum Makbule Hocanın yaptığı bir diğer ritüellerden biri ayırma ritüeli olarak bilinir. Medyum Makbule ayırma ritüeli için fotoğraf, ip, kaşık, mum ve benzeri objelerden yararlanır. Burada büyü yaptıran kişinin de tamamen gerçekleşeceğine inanması çok önemlidir. Ayırma ritüeli belirtilerini hızlıca göstermeye başlar.

Medyum Makbule Hangi Konularda Yardımcı Olur?

Medyum Makbule doğuştan gelen yeteneklerini ve paranormal güçlerini kullanarak pek çok soruna çözüm bulur. İnsanlar hayatlarını huzur ve mutluluk içinde yaşamak için hocaya başvurmaktadır.

Medyum Makbule’nin yaptığı büyüler, olumlamalar ve ritüeller oldukça fazladır. Bazı sorunların üstesinden gelmek için bazen kişinin yaptığı çabalar karşılık vermez. Hayatlarına daha huzurlu devam edebilmeleri için kişilerin yardım alması gerekebilir.

Bu bağlamda Medyum Makbule sevenleri kavuşturma, ayırma, şirinlik kazanma, başarı kazanma ve buna benzer birçok konuda rehberlik yapar.

Medyum Makbule Her Büyüyü Yapabilir Mi?

Medyum Makbule Hoca akla gelen gelmeyen her türlü büyüyü yapıp olumlu sonuç alan ender medyumlardan biridir. Örneğin, dil bağlama büyüsü yapılması zor ve meşakkatli büyülerden biridir. Fakat Medyum Makbule bu konuda sınır tanımayan yeteneği ile karşı tarafı adeta hipnotize eder. Karşı tarafın susmasını sağlayabilir. Hocanın yaptığı büyülerin etkisi ve kudreti inanılmazdır.

Medyum Makbule papaz büyüsü konusunda da oldukça yetenekli ve kabiliyetlidir. Papaz büyüsünün iki amacı vardır. Biri aşık etmek diğeri ise ayırmaktır.

Hangi amaçla yaptırmak isterseniz isteyin Medyum Makbule sizden aldığı bilgilerle hemen olayı nihayete kavuşturur. Ancak medyuma tamamen güvenmek ve inanmak çok önemlidir. Her sır herkese söylenmez. Ancak medyumdan sır saklamak ya da yanlış ifade etmek büyünün tutmasını zorlaştırabilir ya da geciktirebilir.

Medyum Makbule Hakkında Bilinmeyenler

Medyum Makbule Hoca çok çeşitli ilimlerle kendini donatmış işinin ehli medyumlardan biridir. Havas ilmi aldıktan sonra çalışmalarına başlamış olup yıllardır insanlara manevi destek vermektedir.

Yetenek ve ilim ışığında büyü ve ritüeller yapan Medyum Makbule karşısına geçen insanın sorun ve dertlerini kısa sürede çözer. Hocanın kendi yazdığı tılsımlı dualar ve vefkler bulunur. Bunları kullanarak büyü ve ritüel çalışmalarını gerçekleştirir.

Medyum Makbule aynı zamanda ledün ilmi ile de iç içe olup kendini yetiştirmiş hocalardan biridir. Hocanın yaptığı tüm çalışmaların arkasında havas ve ledün ilmi mutlaka vardır. Bununla birlikte hocanın öteki alemle bağlantı kurarak yaptığı büyüler de bulunur.

Bazı büyüler için ruhlar alemi ile irtibat sağlamak gerekir. Makbule Hoca diğer alemdeki varlıklarla temasa geçerek büyüler yapar.

Medyum Makbule Duaları

Medyum Makbule kendi yazdığı tılsımlı dua ve vefkler ile birçok büyü ve ritüel çalışması gerçekleştirir. Hocanın yazdığı dualar arasında kendine aşık etme duası, birleşme duası, başarı duası, bol kazanç duası bulunur. Hoca kendi duaları ile ritüeller ve büyüler uygular.

Karşısındaki kişinin okuması gereken duaları kendisine verir. Büyü sırasında okunan dualar ve esmalar sayesinde büyü kısa sürede gerçekleşir. Etkileri ise çok uzun sürer.

Medyum Makbule Hoca büyü yaptıran kişiye kendisinin yapması gereken işlemleri tek tek anlatır. Bunun içinde bazı esma ve vefkler mevcuttur. Hocanın verdikleri eksiksiz ve harfiyen yapıldığında belirtileri en yakın zamanda görülmeye başlar.

Medyum Makbule ritüel seansında yaptığı dualar, vefkler ve esmalar sayesinde sevenleri kavuşturur ve kişiye arzu ettiği başarıyı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.