Biyografi

Melih Salgır Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Melih Salgır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melih Salgır’dan söz edeceğiz.

Melih Salgır Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk faaliyetlerine Burak Şimşek Menajerlik bünyesinde devam eden Melih Salgır, ekranlar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini ise Netflix platformunda yayınlanan ve başrollerinde Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, Tansu Biçer, Ahmet Varlı ve Engin Hepileri gibi isimlerin yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı adlı dizide Marika karakterine hayat vererek yaşamıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Pera Palas’ta Gece Yarısı (İnternet Dizisi, 2022) (Marika)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melih Salgır, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melih Salgır hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi