Biyografi

Melis Çatak Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Melis Çatak kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı girişimcilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melis Çatak’tan söz edeceğiz.

Melis Çatak Kimdir?

  • Girişimci.

3 Ağustos 1996 tarihinde dünyaya gelen Melis Çatak, iş insanı ve girişimci olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamanlayan Melis Çatak, aynı zamanda Stanford Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Ağabeyi Erdinç Çatak ile beraber Bebek’te Nebula adlı eğlence mekanını işleten Melis Çatak, aynı zamanda TÜSİAD’da proje yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Melis Çatak’ın İBB Belediye Başkanı’nın oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile evleneceği gündeme gelmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Melis Çatak, ticari çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı girişimci ve iş insanı Melis Çatak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Melis Çatak, erişim tarihi: 30 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi