Biyografi

Melike Balçık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Melike Balçık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melike Balçık’tan söz edeceğiz.

Melike Balçık Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Melike Yontam Balçık’tır. 21 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melike Balçık, lise eğitimini Bakırköy Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nde bitirmiştir. 2014 yılında oyunculuk kariyerine adım atan Melike Balçık, Zengin Kız Fakir Oğlan, Sil Baştan ,İlişki Durumu Karışık, Evli ve Öfkeli dizilerinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Melike Balçık, ayrıca şan eğitimi ve koro eğitimi almıştır. Melike Balçık aynı zamanda T.İ.M 2018, Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara isimli sinema filmlerinde görev almıştır. Güzel ve başarılı oyuncu Melike Balçık, Enver Uğur Balçık ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden iki çocukları bulunmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melike Balçık 1.68 cm boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melike Balçık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası kimdir, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melike Balçık ile İlgili Aramalar

Google’da Melike Balçık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; melike balçık aslen nereli, melike balçık kimdir nerelidir, melike balçık boyu kaç, melike balçık boyu kilosu, melike balçık annesi babası, melike balçık sevgilisi, melike balçık eşi kimdir, melike balçık instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds